Simple Image Gallery Extended
Super User tarafından yazıldı. Kategori: Ana Sayfa Haber
02 Aralık 2012 tarihinde yayınlandı. Gösterim: 4232
Yazdır

İlköğretim Dalında Ödül Alan Projeler

Okul - Öğrenci Adı

Proje Konusu

1. ZONGULDAK İ.Ö.O   Burak GÖKÇE ve Ceyda ESER

Çadır kentlerde ısıtma sistemi

2. Özel Yıldırım İzmirlioğlu İ.Ö.O Melih YEŞİLYURT

Aile Eğitim Danışmanı

3. Bartın İMKB.İ.Ö.O.  Ahmet Furkan AKTEPE

Her yerde Temiz Su Olmalı

4.Alaplı Karşıyaka İ.Ö.O  Emirkan ÖZTÜRK

Printer Pen XP

Orta Öğretim Dalında Ödül Alan Projeler

Okul - Öğrenci Adı

Proje Konusu

1. Yıldırım Koleji  Adem Yavuz YILMAZ

Trafik Levhası Okuyucu

2. Yıldırım Koleji   Büşra DEMİRCAN

Deprem Yatağı

3. Yıldırım Koleji   Berka SALİHOĞLU

Foto Kupa projesi

 

 

Zonguldak-Bartın ve Karabük illerini kapsayan ‘’Benimde bir iş fikrim var’’ projesi yarışması 28.05.2012 tarihinde jüri tarafından değerlendirilmiş ve 08.06.2012 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan BAYRAKTAR’ın katılımıyla Zonguldak Atatürk Kültür Merkezinde ödül töreni gerçekleştirilmiştir.

’Benimde bir iş fikrim var projesi yarışma töreninde ZERÇEV Başkanı Cevat KIR,B.E.Ü.Rektörü Prof.Dr.Mahmut ÖZER, ,Zonguldak Valisi Erol AYYILDIZ ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan BAYRAKTAR koşmalarını yaptılar. ZERÇEV Başkanı Cevat KIR  Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan BAYRAKTAR’ın konuşmasından sonra kendilerine hediye verdi ve daha sonra yarışmaya katılan 137 öğrenci sahneye davet edilerek B.E.Ü.Rektörü Prof.Dr.Mahmut ÖZER ile birlikte katılım belgelerini  dağıtıldı ve sonra dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Ortaöğretim Öğrencilerinden Gelen 33 Adet Proje arasından,birinciliği Yıldırım Koleji 9.Sınıf Öğrencisi Adem Yavuz YILMAZ:Trafik Levhası Okuyucu adlı proje ile ikinciliği Yıldırım Koleji 10.sınıf Öğrencisi  Büşra DEMİRCAN Deprem Yatağı adlı projesi ile üçüncülüğü Yıldırım Koleji  9.sınıf Öğrencisi  Berka SALİHOĞLU Foto Kupa projesi ile Ödüllerini aldılar.Ödüllerini Zonguldak AKP İl Başkanı  Hamdi UÇAR öğrencilere ve danışman öğretmenleri olan Zafer TÜRKMEN’e verdi.

İlköğretim  Öğrencilerinden Gelen 85 Adet Proje arasından dördüncülüğü Alaplı Karşıyaka İ.Ö.O Öğrencisi Emirkan ÖZTÜRK ve Danışman Öğretmeni  Keziban TÜRKMEN  Printer Pen XP Adlı proje ile kazandığı Ödülü Müsiad Genel Başkanı Nail OLPAK  verdi.

Üçüncülüğü .Bartın İMKB.İ.Ö.O. Danışman öğretmeni ve 6.sınıf Öğrencisi Ahmet Furkan AKTEPE adına Her yerde Temiz Su Olmalı adlı proje ile kazandığı ödülü Zonguldak Valisi Erol AYYILDIZ verdiler.

İkinciliği Özel Yıldırım İzmirlioğlu İ.Ö.O  Öğrencisi 6.sınıf Öğrencisi  Melih YEŞİLYURT ve Danışman Öğretmeni Zafer TÜRKMEN Aile Eğitim Danışmanı adlı projesi ile kazandığı Ödülü Zonguldak Millet Vekili Köksal TOPTAN  verdi.

Birinci olan ZONGULDAK İ.Ö.O  öğrencisi Burak GÖKÇE ve Ceyda ESER’e ve danışman Öğretmeni İsmail AKAR’a Çadır kentlerde ısıtma sistemi adlı projesi ile kazandığı ödülü  Bakan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan BAYRAKTAR verdi.

‘’Benimde bir iş fikrim var’’ Yarışmasında ödül alan okul yöneticilerine ZERÇEV Başkanı Cevat KIR

Kupalarını takdim etti.

‘’Benimde bir iş fikrim var’’ Yarışmasına katılan Bartın Bilim ve Sanat Merkezi, Bartın İMKB İ.Ö.O, . Zonguldak İ.Ö.O, Zonguldak Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Çaycuma Koleji Özel Çaycuma İ.Ö.O, Özel Yıldırım İzmirlioğlu İ.Ö.O, Yıldırım Koleji, Alaplı Karşıyaka İ.Ö.O ve Kışla Mahmut Likoğlu İ.Ö'.O  okullarından Toplam Gelen Proje 118 adet projenin sahibi olan Okul yöneticilerine,danışman öğretmenlerine teşekkür eder ve tüm öğrencilere başarılar dileriz.

 

Proje Gönder

İstatislik

Bugün23
Dün23
Bu hafta46
Bu ay23
Toplam28643

Şu anda bir misafir ve üye yok çevrimiçi


| + - | RTL - LTR